UP3B-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP3B-2R2-R Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: UP3B-2R2-R
Manufacturer/Brand: Bussmann (Eaton)
Product description FIXED IND 2.2UH 9.2A 7.4 MOHM
Datasheets: UP3B-2R2-R.pdf
Reference Price (In US Dollars)
450 pcs
  • Message
Specifications of UP3B-2R2-R
Part Number UP3B-2R2-R Manufacturer Bussmann (Eaton)
Description FIXED IND 2.2UH 9.2A 7.4 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant