UP3B-150-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP3B-150-R Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: UP3B-150-R
Manufacturer/Brand: Bussmann (Eaton)
Product description FIXED IND 15UH 3.9A 31.7 MOHM
Datasheets: UP3B-150-R.pdf
Reference Price (In US Dollars)
450 pcs
  • Message
Specifications of UP3B-150-R
Part Number UP3B-150-R Manufacturer Bussmann (Eaton)
Description FIXED IND 15UH 3.9A 31.7 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 68416 pcs Data sheet UP3B-150-R.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
UP3B-330-R
UP3B-330-R
Manufacturers: Bussmann (Eaton)
Description: FIXED IND 33UH 2.4A 68.8 MOHM
In stock: 85467 pcs
Download: UP3B-330-R.pdf
RFQ
UP3B-1R0-R
UP3B-1R0-R
Description: FIXED IND 1UH 12.5A 3.4 MOHM SMD
Download: UP3B-1R0-R.pdf
RFQ
UP3B-150
UP3B-150
Description: FIXED IND 15UH 3.9A 31.7 MOHM