UP3B-100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP3B-100-R Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: UP3B-100-R
Manufacturer/Brand: Bussmann (Eaton)
Product description FIXED IND 10UH 4.3A 26 MOHM SMD
Datasheets: UP3B-100-R.pdf
Reference Price (In US Dollars)
450 pcs
900 pcs
1350 pcs
3150 pcs
  • Message
Specifications of UP3B-100-R
Part Number UP3B-100-R Manufacturer Bussmann (Eaton)
Description FIXED IND 10UH 4.3A 26 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 76336 pcs Data sheet UP3B-100-R.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
UP3B-150
UP3B-150
Manufacturers: Bussmann (Eaton)
Description: FIXED IND 15UH 3.9A 31.7 MOHM
In stock: 4045 pcs
Download: UP3B-150.pdf
RFQ
UP3-MIBV-4-CM
UP3-MIBV-4-CM
Manufacturers: CUI, Inc.
Description: USB PLUG 3.0, MICRO B TYPE, 10 P
Download: UP3-MIBV-4-CM.pdf
RFQ
UP3(CART)
UP3(CART)
Manufacturers: 3M
Description: CONN SPLICE 19-26 AWG IDC
Download: UP3(CART).pdf
UP3B-101-R
UP3B-101-R
Description: FIXED IND 100UH 1.4A 205.3 MOHM
Download: UP3B-101-R.pdf
UP3B-150-R
UP3B-150-R