UP3B-3R3-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP3B-3R3-R Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: UP3B-3R3-R
Manufacturer/Brand: Bussmann (Eaton)
Product description FIXED IND 3.3UH 8A 8.3 MOHM SMD
Datasheets: UP3B-3R3-R.pdf
Reference Price (In US Dollars)
450 pcs
  • Message
Specifications of UP3B-3R3-R
Part Number UP3B-3R3-R Manufacturer Bussmann (Eaton)
Description FIXED IND 3.3UH 8A 8.3 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant