CTX100-10-52LPR
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
CTX100-10-52LPR Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CTX100-10-52LPR
Manufacturer/Brand: Bussmann (Eaton)
Product description FIXED IND 100UH 17.6A 10.9 MOHM
Datasheets: CTX100-10-52LPR.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Message
Specifications of CTX100-10-52LPR
Part Number CTX100-10-52LPR Manufacturer Bussmann (Eaton)
Description FIXED IND 100UH 17.6A 10.9 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant