CTX100-1-52M-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
CTX100-1-52M-R Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CTX100-1-52M-R
Manufacturer/Brand: Bussmann (Eaton)
Product description FIXED IND 100UH 2.5A 106 MOHM TH
Datasheets: CTX100-1-52M-R.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Message
Specifications of CTX100-1-52M-R
Part Number CTX100-1-52M-R Manufacturer Bussmann (Eaton)
Description FIXED IND 100UH 2.5A 106 MOHM TH Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant