CTX100-1-52LP-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
CTX100-1-52LP-R Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CTX100-1-52LP-R
Manufacturer/Brand: Bussmann (Eaton)
Product description FIXED IND 100UH 2.5A 106 MOHM TH
Datasheets: CTX100-1-52LP-R.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Message
Specifications of CTX100-1-52LP-R
Part Number CTX100-1-52LP-R Manufacturer Bussmann (Eaton)
Description FIXED IND 100UH 2.5A 106 MOHM TH Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 22304 pcs Data sheet CTX100-1-52LP-R.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
CTX10-5P-R
CTX10-5P-R
Manufacturers: Bussmann (Eaton)
Description: INDUCT ARRAY 2 COIL 10UH SMD
In stock: 5536 pcs
Download: CTX10-5P-R.pdf
RFQ
CTX10-7-52M-R
CTX10-7-52M-R
Description: FIXED IND 10UH 11.4A 8 MOHM TH
Download: CTX10-7-52M-R.pdf
RFQ
CTX100-1
CTX100-1
Description: INDUCT ARRAY 2 COIL 99.23UH SMD