CTX100-2-52M-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CTX100-2-52M-R
Manufacturer/Brand: Bussmann (Eaton)
Product description FIXED IND 100UH 4.4A 53.4 MOHM
Datasheets: CTX100-2-52M-R.pdf
Reference Price (In US Dollars)
36 pcs
  • Message
Specifications of CTX100-2-52M-R
Part Number CTX100-2-52M-R Manufacturer Bussmann (Eaton)
Description FIXED IND 100UH 4.4A 53.4 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant