SRU2016-220Y
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRU2016-220Y Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SRU2016-220Y
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 22UH 430MA 990 MOHM
Datasheets: SRU2016-220Y.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
3000 pcs
  • Message
Specifications of SRU2016-220Y
Part Number SRU2016-220Y Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 22UH 430MA 990 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant