SRU2013-4R7Y
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRU2013-4R7Y Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SRU2013-4R7Y
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 4.7UH 900MA 220 MOHM
Datasheets: SRU2013-4R7Y.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Message
Specifications of SRU2013-4R7Y
Part Number SRU2013-4R7Y Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 4.7UH 900MA 220 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant