SRU2013-6R8Y
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRU2013-6R8Y Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SRU2013-6R8Y
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 6.8UH 800MA 330 MOHM
Datasheets: SRU2013-6R8Y.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1200 pcs
3600 pcs
  • Message
Specifications of SRU2013-6R8Y
Part Number SRU2013-6R8Y Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 6.8UH 800MA 330 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant