CW160808-82NG
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CW160808-82NG Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CW160808-82NG
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 82NH 400MA 540 MOHM
Datasheets: CW160808-82NG.pdf
  • Message
Specifications of CW160808-82NG
Part Number CW160808-82NG Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 82NH 400MA 540 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant