CW160808-68NJ
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CW160808-68NJ Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CW160808-68NJ
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 68NH 600MA 340 MOHM
Datasheets: CW160808-68NJ.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Message
Specifications of CW160808-68NJ
Part Number CW160808-68NJ Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 68NH 600MA 340 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant