CW160808-72NJ
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CW160808-72NJ Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CW160808-72NJ
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 72NH 400MA 490 MOHM
Datasheets: CW160808-72NJ.pdf
  • Message
Specifications of CW160808-72NJ
Part Number CW160808-72NJ Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 72NH 400MA 490 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant