201A411-3-0-CS5898
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 201A411-3-0-CS5898
Manufacturer/Brand: Agastat Relays / TE Connectivity
Product description STD POLY MOLDED PARTS
Datasheets: 201A411-3-0-CS5898.pdf
Reference Price (In US Dollars)
25 pcs
  • Message
Specifications of 201A411-3-0-CS5898
Part Number 201A411-3-0-CS5898 Manufacturer Agastat Relays / TE Connectivity
Description STD POLY MOLDED PARTS Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 2011 pcs Data sheet 201A411-3-0-CS5898.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
201CMQ045
201CMQ045
Manufacturers: Electro-Films (EFI) / Vishay
Description: DIODE MODULE 45V 100A TO244AB
In stock: 6825 pcs
Download: 201CMQ045.pdf
RFQ
201A241-3-0
201A241-3-0
Manufacturers: Agastat Relays / TE Connectivity
Description: STD POLY MOLDED PARTS
Download: 201A241-3-0.pdf
RFQ
201A-9
201A-9
Manufacturers: Hamlin / Littelfuse
Description: 3-PHASE PLUG-IN VOLTAGE MONITO
Download: 201A-9.pdf