201CMQ045
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 201CMQ045
Manufacturer/Brand: Electro-Films (EFI) / Vishay
Product description DIODE MODULE 45V 100A TO244AB
Datasheets: 201CMQ045.pdf
  • Message
Specifications of 201CMQ045
Part Number 201CMQ045 Manufacturer Electro-Films (EFI) / Vishay
Description DIODE MODULE 45V 100A TO244AB Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 6825 pcs Data sheet 201CMQ045.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
201A411-3-0-CS5898
201A411-3-0-CS5898
Manufacturers: Agastat Relays / TE Connectivity
Description: STD POLY MOLDED PARTS
In stock: 2011 pcs
Download: 201A411-3-0-CS5898.pdf
RFQ
201CMQ045
201CMQ045
Manufacturers: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Description: DIODE SCHOTTKY 45V 100A PRM4
Download: 201CMQ045.pdf
RFQ
201A732-3-0
201A732-3-0
Description: MISCELLANEOUS MOLDED
Download: 201A732-3-0.pdf
201CNQ035
201CNQ035
Description: DIODE SCHOTTKY 35V 100A PRM4
Download: 201CNQ035.pdf
201CMQ045PBF
201CMQ045PBF
Manufacturers: Electro-Films (EFI) / Vishay
Description: DIODE MODULE 45V 100A TO244AB