201A-AU-OT
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
201A-AU-OT Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 201A-AU-OT
Manufacturer/Brand: Hamlin / Littelfuse
Product description 3-PH PLUG-IN VM/190-480V/ADJ.
Datasheets: 1.201A-AU-OT.pdf2.201A-AU-OT.pdf3.201A-AU-OT.pdf4.201A-AU-OT.pdf5.201A-AU-OT.pdf
RoHs Status Lead free by exemption / RoHS Compliant
Stock Condition 909 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 909 pcs
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Message
Specifications of 201A-AU-OT
Part Number 201A-AU-OT Manufacturer Hamlin / Littelfuse
Quantity Available 909 pcs Data sheet 1.201A-AU-OT.pdf2.201A-AU-OT.pdf3.201A-AU-OT.pdf4.201A-AU-OT.pdf5.201A-AU-OT.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
2019E0309-0
2019E0309-0
Manufacturers: Agastat Relays / TE Connectivity
Description: COAX - AUTOMOTIVE
In stock: 139 pcs
Download:
RFQ
201A411-3-0-CS5898
201A411-3-0-CS5898
Description: STD POLY MOLDED PARTS
In stock: 2011 pcs
Download: 201A411-3-0-CS5898.pdf
RFQ
201A
201A
Manufacturers: Hamlin / Littelfuse
Description: 3-PHASE PLUG-IN VOLTAGE MONITO
In stock: 1108 pcs
Download: 201A.pdf