201A411-25-0
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 201A411-25-0
Manufacturer/Brand: Agastat Relays / TE Connectivity
Product description MOLDED PARTS
Datasheets: 201A411-25-0.pdf
Reference Price (In US Dollars)
25 pcs
  • Message
Specifications of 201A411-25-0
Part Number 201A411-25-0 Manufacturer Agastat Relays / TE Connectivity
Description MOLDED PARTS Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 1806 pcs Data sheet 201A411-25-0.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
201A-9
201A-9
Manufacturers: Hamlin / Littelfuse
Description: 3-PHASE PLUG-IN VOLTAGE MONITO
In stock: 1112 pcs
Download: 201A-9.pdf
RFQ
201A632-3
201A632-3
Manufacturers: Agastat Relays / TE Connectivity
Description: STD POLY MOLDED PARTS
Download:
RFQ
201A-AU
201A-AU
Description: 3-PHASE PLUG-IN VOLT MON/ 190-
In stock: 988 pcs
Download: 201A-AU.pdf
201A
201A
Download: 201A.pdf
201CMQ035
201CMQ035
Manufacturers: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Description: DIODE SCHOTTKY 35V 100A PRM4
Download: 201CMQ035.pdf
Download: 201A411-3-0.pdf
2019W
2019W
Manufacturers: Curtis Industries
Description: CONN BARRIER STRP 19CIRC 0.438"
Download: 2019W.pdf