SP1812R-123H
API DelevanAPI Delevan
SP1812R-123H Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SP1812R-123H
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 12UH 767MA 340 MOHM
Datasheets:
Reference Price (In US Dollars)
1300 pcs
  • Message
Specifications of SP1812R-123H
Part Number SP1812R-123H Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 12UH 767MA 340 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant