SP1812R-122J
API DelevanAPI Delevan
SP1812R-122J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SP1812R-122J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 1.2UH 1.51A 88 MOHM
Datasheets:
Reference Price (In US Dollars)
1300 pcs
  • Message
Specifications of SP1812R-122J
Part Number SP1812R-122J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 1.2UH 1.51A 88 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant