SP1812R-122H
API DelevanAPI Delevan
SP1812R-122H Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SP1812R-122H
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 1.2UH 1.51A 88 MOHM
  • Message
Specifications of SP1812R-122H
Part Number SP1812R-122H Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 1.2UH 1.51A 88 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant