SP1812R-124H
API DelevanAPI Delevan
SP1812R-124H Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SP1812R-124H
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 120UH 210MA 4.6 OHM
Datasheets:
Reference Price (In US Dollars)
1300 pcs
  • Message
Specifications of SP1812R-124H
Part Number SP1812R-124H Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 120UH 210MA 4.6 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant