S3483R-150M
Product Overview
Part Number: S3483R-150M
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 15UH 1.1MA 90 MOHM SMD
Datasheets: S3483R-150M.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of S3483R-150M
Part Number S3483R-150M Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 15UH 1.1MA 90 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 41801 pcs Data sheet S3483R-150M.pdf
Related Products
S3483R-101M
S3483R-101M
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 100UH 0.45MA 540 MOHM
In stock: 48295 pcs
Download: S3483R-101M.pdf
RFQ
S34603
S34603
Manufacturers: Newava Technology
Description: FIXED IND 47UH 2.25A 35 MOHM SMD
Download: S34603.pdf
RFQ
S3483R-180M
S3483R-180M
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 18UH 1MA 120 MOHM SMD
Download: S3483R-180M.pdf
S3483R-270M
S3483R-270M
Description: FIXED IND 27UH 0.84MA 175 MOHM
Download: S3483R-270M.pdf
Manufacturers: Microsemi
Description: DIODE GEN PURP 800V 45A DO203AB