S3483R-100M
Product Overview
Part Number: S3483R-100M
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 10UH 1.4MA 64 MOHM SMD
Datasheets: S3483R-100M.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of S3483R-100M
Part Number S3483R-100M Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 10UH 1.4MA 64 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 48649 pcs Data sheet S3483R-100M.pdf
Related Products
S34601
S34601
Manufacturers: Newava Technology
Description: FIXED IND 100UH 1.5A 90 MOHM SMD
In stock: 26240 pcs
Download: S34601.pdf
RFQ
S3483R-1R5M
S3483R-1R5M
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 1.5UH 2.85MA 23 MOHM
Download: S3483R-1R5M.pdf
RFQ
Description: FIXED IND 150UH 630MA 180 MOHM
Download: S34591.pdf
S3483-4R7M
S3483-4R7M
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 4.7UH 1.96A 43 MOHM
Download: S3483-4R7M.pdf
Manufacturers: Microsemi
Description: DIODE GEN PURP 800V 45A DO203AB
S3483R-120M
S3483R-120M
Description: FIXED IND 12UH 1.25MA 80 MOHM
Download: S3483R-120M.pdf
S3483R-1R0M
S3483R-1R0M
Description: FIXED IND 1UH 3.12MA 19 MOHM SMD
Download: S3483R-1R0M.pdf
Description: FIXED IND 47UH 2.25A 35 MOHM SMD