S3483-4R7M
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S3483-4R7M
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 4.7UH 1.96A 43 MOHM
Datasheets: S3483-4R7M.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of S3483-4R7M
Part Number S3483-4R7M Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 4.7UH 1.96A 43 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 5067 pcs Data sheet S3483-4R7M.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
S3483R-180M
S3483R-180M
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 18UH 1MA 120 MOHM SMD
In stock: 48306 pcs
Download: S3483R-180M.pdf
RFQ
S34591
S34591
Manufacturers: Newava Technology
Description: FIXED IND 150UH 630MA 180 MOHM
Download: S34591.pdf
RFQ
S3483R-1R0M
S3483R-1R0M
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 1UH 3.12MA 19 MOHM SMD
Download: S3483R-1R0M.pdf
Description: FIXED IND 47UH 2.25A 35 MOHM SMD