S3483R-120M
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S3483R-120M
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 12UH 1.25MA 80 MOHM
Datasheets: S3483R-120M.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of S3483R-120M
Part Number S3483R-120M Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 12UH 1.25MA 80 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant