P3519R-182J
API DelevanAPI Delevan
P3519R-182J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: P3519R-182J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 1.8UH 2.59A 44 MOHM
Datasheets: 1.P3519R-182J.pdf2.P3519R-182J.pdf
Reference Price (In US Dollars)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Message
Specifications of P3519R-182J
Part Number P3519R-182J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 1.8UH 2.59A 44 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant