P3519R-183K
API DelevanAPI Delevan
P3519R-183K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: P3519R-183K
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 18UH 910MA 350 MOHM
Datasheets: 1.P3519R-183K.pdf2.P3519R-183K.pdf
RoHs Status RoHS Compliant
Reference Price (In US Dollars)
100 pcs
  • Message
Specifications of P3519R-183K
Part Number P3519R-183K Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 18UH 910MA 350 MOHM Lead Free Status / RoHS Status RoHS Compliant