P3519R-184J
API DelevanAPI Delevan
P3519R-184J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: P3519R-184J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 180UH 257MA 4.47 OHM
Datasheets: 1.P3519R-184J.pdf2.P3519R-184J.pdf
  • Message
Specifications of P3519R-184J
Part Number P3519R-184J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 180UH 257MA 4.47 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant