P3519R-154K
API DelevanAPI Delevan
P3519R-154K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: P3519R-154K
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 150UH 330MA 2.66 OHM
Datasheets: 1.P3519R-154K.pdf2.P3519R-154K.pdf
RoHs Status RoHS Compliant
  • Message
Specifications of P3519R-154K
Part Number P3519R-154K Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 150UH 330MA 2.66 OHM Lead Free Status / RoHS Status RoHS Compliant