P3519R-152K
API DelevanAPI Delevan
P3519R-152K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: P3519R-152K
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 1.5UH 2.72A 40 MOHM
Datasheets: 1.P3519R-152K.pdf2.P3519R-152K.pdf
RoHs Status RoHS Compliant
  • Message
Specifications of P3519R-152K
Part Number P3519R-152K Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 1.5UH 2.72A 40 MOHM Lead Free Status / RoHS Status RoHS Compliant