P1812-823G
API DelevanAPI Delevan
P1812-823G Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: P1812-823G
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 82UH 200MA 3.648 OHM
  • Message
Specifications of P1812-823G
Part Number P1812-823G Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 82UH 200MA 3.648 OHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant