P1812-683J
API DelevanAPI Delevan
P1812-683J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: P1812-683J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 68UH 220MA 3.408 OHM
Datasheets:
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
650 pcs
  • Message
Specifications of P1812-683J
Part Number P1812-683J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 68UH 220MA 3.408 OHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant