P1812-683K
API DelevanAPI Delevan
P1812-683K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: P1812-683K
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 68UH 220MA 3.408 OHM
Datasheets:
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of P1812-683K
Part Number P1812-683K Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 68UH 220MA 3.408 OHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant