P1812-822J
API DelevanAPI Delevan
P1812-822J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: P1812-822J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 8.2UH 600MA 548 MOHM
  • Message
Specifications of P1812-822J
Part Number P1812-822J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 8.2UH 600MA 548 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant