DC630R-224K
API DelevanAPI Delevan
DC630R-224K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: DC630R-224K
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 220UH 2.42A 168 MOHM
Datasheets: DC630R-224K.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Message
Specifications of DC630R-224K
Part Number DC630R-224K Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 220UH 2.42A 168 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant