DC630R-223K
API DelevanAPI Delevan
DC630R-223K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: DC630R-223K
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 22UH 6.26A 25 MOHM TH
Datasheets: DC630R-223K.pdf
  • Message
Specifications of DC630R-223K
Part Number DC630R-223K Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 22UH 6.26A 25 MOHM TH Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant