DC630R-184K
API DelevanAPI Delevan
DC630R-184K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: DC630R-184K
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 180UH 2.8A 125 MOHM TH
Datasheets: DC630R-184K.pdf
  • Message
Specifications of DC630R-184K
Part Number DC630R-184K Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 180UH 2.8A 125 MOHM TH Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant