DC630R-153K
API DelevanAPI Delevan
DC630R-153K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: DC630R-153K
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 15UH 8.09A 15 MOHM TH
Datasheets: DC630R-153K.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Message
Specifications of DC630R-153K
Part Number DC630R-153K Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 15UH 8.09A 15 MOHM TH Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant