5022R-513F
API DelevanAPI Delevan
5022R-513F Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 5022R-513F
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 51UH 344MA 2.85 OHM
Datasheets: 1.5022R-513F.pdf2.5022R-513F.pdf
  • Message
Specifications of 5022R-513F
Part Number 5022R-513F Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 51UH 344MA 2.85 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant