5022R-512H
API DelevanAPI Delevan
5022R-512H Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 5022R-512H
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 5.1UH 1.04A 300 MOHM
Datasheets: 1.5022R-512H.pdf2.5022R-512H.pdf
Reference Price (In US Dollars)
800 pcs
  • Message
Specifications of 5022R-512H
Part Number 5022R-512H Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 5.1UH 1.04A 300 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant