5022R-514G
API DelevanAPI Delevan
5022R-514G Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 5022R-514G
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 510UH 139MA 18.8 OHM
Datasheets: 1.5022R-514G.pdf2.5022R-514G.pdf
  • Message
Specifications of 5022R-514G
Part Number 5022R-514G Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 510UH 139MA 18.8 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant