5022R-514H
API DelevanAPI Delevan
5022R-514H Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 5022R-514H
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 510UH 139MA 18.8 OHM
Datasheets: 1.5022R-514H.pdf2.5022R-514H.pdf
Reference Price (In US Dollars)
800 pcs
  • Message
Specifications of 5022R-514H
Part Number 5022R-514H Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 510UH 139MA 18.8 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant