1812R-182J
API DelevanAPI Delevan
1812R-182J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 1812R-182J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 1.8UH 556MA 650 MOHM
Datasheets: 1812R-182J.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Message
Specifications of 1812R-182J
Part Number 1812R-182J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 1.8UH 556MA 650 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 54849 pcs Data sheet 1812R-182J.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
1812R-181K
1812R-181K
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 180NH 757MA 350 MOHM
In stock: 130622 pcs
Download: 1812R-181K.pdf
RFQ
1812R-183K
1812R-183K
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 18UH 268MA 2.8 OHM SMD