1812R-182F
API DelevanAPI Delevan
1812R-182F Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 1812R-182F
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 1.8UH 556MA 650 MOHM
Datasheets: 1812R-182F.pdf
Reference Price (In US Dollars)
650 pcs
  • Message
Specifications of 1812R-182F
Part Number 1812R-182F Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 1.8UH 556MA 650 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant