1812R-182H
API DelevanAPI Delevan
1812R-182H Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 1812R-182H
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 1.8UH 556MA 650 MOHM
Datasheets: 1812R-182H.pdf
  • Message
Specifications of 1812R-182H
Part Number 1812R-182H Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 1.8UH 556MA 650 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 78073 pcs Data sheet 1812R-182H.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
1812R-182K
1812R-182K
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 1.8UH 556MA 650 MOHM