1812R-183H
API DelevanAPI Delevan
1812R-183H Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 1812R-183H
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 18UH 268MA 2.8 OHM SMD
Datasheets: 1812R-183H.pdf
Reference Price (In US Dollars)
650 pcs
  • Message
Specifications of 1812R-183H
Part Number 1812R-183H Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 18UH 268MA 2.8 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant