SC10180KT
Product Overview
Part Number: SC10180KT
Manufacturer/Brand: AMP Connectors / TE Connectivity
Product description FIXED IND 18UH 295MA 2.7 OHM TH
Datasheets: 1.SC10180KT.pdf2.SC10180KT.pdf
  • Message
Specifications of SC10180KT
Part Number SC10180KT Manufacturer AMP Connectors / TE Connectivity
Description FIXED IND 18UH 295MA 2.7 OHM TH Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 54835 pcs Data sheet 1.SC10180KT.pdf2.SC10180KT.pdf
Related Products
SC10221KT
SC10221KT
Manufacturers: AMP Connectors / TE Connectivity
Description: FIXED IND 220UH 117MA 17 OHM TH
In stock: 58556 pcs
Download: SC10221KT.pdf
RFQ
SC102R2KT
SC102R2KT
Description: FIXED IND 2.2UH 460MA 1.1 OHM TH
Download: SC102R2KT.pdf
SC10100JT
Description: FIXED IND 10UH 510MA 900 MOHM TH
Download: SC10100JT.pdf
SC102R7KT
SC102R7KT
Description: FIXED IND 2.7UH 410MA 1.4 OHM TH
Download: SC102R7KT.pdf
Description: FIXED IND 100UH 146MA 11 OHM TH
Download: SC10101KT.pdf
Description: FIXED IND 15UH 395MA 1.5 OHM TH
Description: FIXED IND 1MH 76MA 40 OHM TH
SC101R5KT
SC101R5KT
Description: FIXED IND 1.5UH 625MA 600 MOHM
Manufacturers: Skyworks Solutions, Inc.
Description: CAP SILICON 100PF 20% SMD
SC101R0KT
Description: FIXED IND 1UH 880MA 300 MOHM TH
Download: SC101R0KT.pdf
Description: FIXED IND 22UH 280MA 3 OHM TH
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year