SC10101KT
Product Overview
Part Number: SC10101KT
Manufacturer/Brand: AMP Connectors / TE Connectivity
Product description FIXED IND 100UH 146MA 11 OHM TH
Datasheets: SC10101KT.pdf
  • Message
Specifications of SC10101KT
Part Number SC10101KT Manufacturer AMP Connectors / TE Connectivity
Description FIXED IND 100UH 146MA 11 OHM TH Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 53512 pcs Data sheet SC10101KT.pdf
Related Products
SC10102KT
SC10102KT
Manufacturers: AMP Connectors / TE Connectivity
Description: FIXED IND 1MH 76MA 40 OHM TH
In stock: 58639 pcs
Download: SC10102KT.pdf
Description: FIXED IND 1UH 880MA 300 MOHM TH
Download: SC101R0KT.pdf
RFQ
SC10-21YWA
SC10-21YWA
Manufacturers: Kingbright
Description: DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 1"
Download: SC10-21YWA.pdf
SC10100JT
SC10100JT
Description: FIXED IND 10UH 510MA 900 MOHM TH
Manufacturers: Skyworks Solutions, Inc.
Description: CAP SILICON 100PF 20% SMD
Download: SC10002430.pdf
Description: FIXED IND 18UH 295MA 2.7 OHM TH
Download: SC10180KT.pdf
SC10-3A
SC10-3A
Manufacturers: Vector Electronics & Technology, Inc.
Description: SCREW JACK FOR MOD TO T-STRUTS
Download: SC10-3A.pdf
Description: FIXED IND 22UH 280MA 3 OHM TH
SC101R5KT
SC101R5KT
Description: FIXED IND 1.5UH 625MA 600 MOHM
Download: SC101R5KT.pdf
SC10-2A
SC10-2A
Description: SCREW THUMB FOR PANEL ATTACHMENT
Download: SC10-2A.pdf
Description: FIXED IND 15UH 395MA 1.5 OHM TH
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year