SC10100JT
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SC10100JT
Manufacturer/Brand: AMP Connectors / TE Connectivity
Product description FIXED IND 10UH 510MA 900 MOHM TH
Datasheets: 1.SC10100JT.pdf2.SC10100JT.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of SC10100JT
Part Number SC10100JT Manufacturer AMP Connectors / TE Connectivity
Description FIXED IND 10UH 510MA 900 MOHM TH Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 48174 pcs Data sheet 1.SC10100JT.pdf2.SC10100JT.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
SC101R0KT
SC101R0KT
Manufacturers: AMP Connectors / TE Connectivity
Description: FIXED IND 1UH 880MA 300 MOHM TH
In stock: 51632 pcs
Download: SC101R0KT.pdf
RFQ
SC10-21SURKWA
SC10-21SURKWA
Manufacturers: Kingbright
Description: DISPLAY 630NM RED 1DIG 1 TH
Download: SC10-21SURKWA.pdf
RFQ
SC10-3A
SC10-3A
Manufacturers: Vector Electronics & Technology, Inc.
Description: SCREW JACK FOR MOD TO T-STRUTS
Download: SC10-3A.pdf
SC10002430
SC10002430
Manufacturers: Skyworks Solutions, Inc.
Description: CAP SILICON 100PF 20% SMD
Download: SC10002430.pdf
SC10180KT
SC10180KT
Description: FIXED IND 18UH 295MA 2.7 OHM TH
Download: SC10180KT.pdf
SC10-2A
SC10-2A
Description: SCREW THUMB FOR PANEL ATTACHMENT
Download: SC10-2A.pdf
SC10-21SYKWA
SC10-21SYKWA
Manufacturers: Kingbright
Description: DISPLAY 590NM YLW 1DIG 1 TH
Download: SC10-21SYKWA.pdf
SC10-21YWA
SC10-21YWA
Description: DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 1"
Download: SC10-21YWA.pdf
Description: FIXED IND 10UH 510MA 900 MOHM TH
Download: SC10100KT.pdf
Description: FIXED IND 100UH 146MA 11 OHM TH
Description: FIXED IND 1MH 76MA 40 OHM TH
Description: FIXED IND 15UH 395MA 1.5 OHM TH
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year